Podziękowania 0
Podziękowania

Nie ma i nie będzie lepszego momentu, by docenić starania rodziców – nie tylko wysiłek włożony w przygotowanie przyjęcia weselnego, ale także ogromny trud opieki i wychowania. Wyrazy wdzięczności dla nich są tak duże, że trudno znaleźć sposób, by je okazać. Dlatego pojawiają się wzruszające gesty, doniosłe słowa, kwiaty i pamiątkowe drobiazgi, które będą im przypominać zarówno piękny czas rodzicielstwa, jak i najpiękniejsze chwile ślubu i wesela. Czy uda się znaleźć odpowiedni sposób na ich uhonorowanie?

czytaj całość »
Koło dekoracyjne 0
Koło dekoracyjne

Już starożytni twierdzili, że koło to figura idealna, odwzorowująca naturalny porządek wszechświata. Podczas przyjęcia weselnego warto wyeksponować ten kształt przy dekoracji sali. 

czytaj całość »
Toppery 0
Toppery

Z wszystkich ciast to weselne będzie miało zawsze najokazalsze entrée. Możemy dodać do niego szczegół, który przyciągnie uwagę gości i podkreśli rangę uroczystości. Dowolny napis, kształt, imiona, data ślubu – to, co znajdzie się na wierzchu eleganckiego arcydzieła cukierniczego, zależy tylko od Państwa inwencji.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl